| Cristian2003 a întrebat:

Imi spuneti si mie cine este mai puternic dintre: raikage A, mizukage mei, tsuchikage onoki, kazekage gaara sau hokage tsunade?

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Având în vedere că sunt Kage, toţi sunt puternici, asta este sigur.Dar puterea constă şi în experinţă, iar cel mai experimentat este de obicei şi cel mai în vârstă, în cazul nostru Tsuchikagele.

2 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Eu as zice ca e Tsuchikagele pentru ca are tehnica aia care distruge tot am uitat cum se numea dar totusi daca nu era tobi sasuke ar fi murit de tehnica lui Tsuchikagele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact cea zis Ryujin si nu prea poti alegi.
Caci fiecare e bun in ceva poate extrem de bun/perfect,uite Tsunade e extrem de buna ca ninja medical dar si ca tajutsu, Gaara manuieste chakra vantului perfect avand si scutul imperbeabil, Raikage A e rapid si puternic o combinatie de temut, Onoki poate sa zboare si are si un kekei genkai intersant, si mei e bestiala laughing Are 2 kekei genkai :O deci gandeste-te totii sunt buni in cea ce fac!big grin