| 8i9i a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun kage:danzo, tsunade, raikage, mizukage, tsuchikage sau kzekage Gaara?

Răspuns Câştigător
| 3thera a răspuns:

Tsunade e super, Raikage[A] e si el tare, Danzo e un ratat(cu toate ca vroia binele satului), Mizukage[Mei] e geniaalaa, Tsuchikage[nu stiu cum il cheama, cauta pe narutopedia] ma enerveaza rau(ar trebui sa aiba mai mult respect pentru Gaara-sama) si Kazekage[Gaara] e super dragut, imi place mult de cand se intelege asa bine cu Naruto.
Acuma ca si 'kage', toti sunt buni presupun...

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Eu o iubesc pe Tsunade love struck

| Kanpeki a răspuns:

Bineinteles ca Kazekage Gaara-Sama laughing Este unul din personajele mele preferate. In plus e si puternic. Foarte puternic.

| Clara120 a răspuns:

Tsunade cu siguranta!

| Danyyi a răspuns:

Dupa mine cele mai bune sunt tsunade (hokage) Si mei terumi (muzukage) Sunt cele mai tari!

| stapana a răspuns:

Cel mai bun super frumos si exceent e gaara kazekage :X adica prima data mi-a placut sasuske la nebunie chiar daca e un desene dar acum ca l-am vazut pe gaara in shippuden ca e numai exista in niciun animewinking si nici realitate:X