| stefyyyy a întrebat:

Imi spuneti si mie o manga romance(shoujo)? de preferat nu cele care au si anime pentru ca le-am vazut pe majoritatea bune.Ce am mai citit:
*The One
*Ao Haru Ride
*L-DK
*Hirunaka no Ryusei
*Orange
*Strobe Edge
*Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu
*Kyou koi wa hajimemasu.
(si altele care nu mi-au placut in mod special). ceva dragut si poate asemanator cu una dintre ele? Multumesc.

8 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Dengeki Daisy
Taiyou no Ie
Yumemiru Taiyou
Hiyokoi
Hibi Chou chou

| puppetmaster a răspuns:

O sa-ti dau cateva, dar sa stii ca unele sunt on-going:
akagame no shirayukihime
high school debut
switch girl
ookamidomo no shitsukekata
kamisama kiss(e si anime si sez 2 e on-going)
black bird
ayahatori shoukanchou
kaichou, suki tte itte mo ii desu ca?
mars
koyoi, kimi to kiss no chigiri o
B.O.D.Y.
tonari no atashi
boku wa kisu de uso wo tsuku
rockin' heaven
namaikizakari
dengeki daisy
love so life
taiyou no ie
beast master
horimiya
reimei no arcana
acum to love song
usotsuki lily
bokura ga ita(e si anime, dar finalul....nu e deloc final laughing)
silent kiss
honey X honey drops
kiken mania
heroine shikkaku
shinobi life
boku kara kimi ga kienai
twelve night(e o manga coreana colora si eu pur si simplu o iubesc)
nishiki kun no nasugamama
stardust wink
16 life

| stefyyyy explică (pentru puppetmaster):

Mercii.pe unele le-am citit.dar eu as fi preferat sa imi dai una care ti-a placut in mod special, liste cu manga romance gasesc si eulaughing.Ah da si in legatura cu Bokura ga ita nu am inteles de ce au lasat finalul asa, am citit si eu manga.Trebuia un sezon 2!

| puppetmaster a răspuns (pentru stefyyyy):

Da stiu, trebuie un sezon 2, dar sa stii ca asta nu e o lista oarecare, eu le-am citit pe toate si toate mi-au placut in mod special si preferata mea, este Fukumenkei Noise

| stefyyyy explică (pentru puppetmaster):

Nu am vrut sa sune urat.chiar apreciez raspunsul tau, o sa le incerc, multumesc inca odata big grin

| stefyyyy explică (pentru puppetmaster):

Am citit Mars, e geniala

| puppetmaster a răspuns (pentru stefyyyy):

Stiu big grin