| coffequeen a întrebat:

Imi trebuie sa privesc un anime! ma puteti ajuta cel mai tare mi-a placut DEath note si VAmpire knight deci ceva de genukl asta!

Răspuns Câştigător
| 123Stefy456 a răspuns:

Stiu sentimentul! Dar nu prea stiu ce-ti place... Romance? Action? Harem?
Daca este cu vampiri, incearca Rosairo + Vampire, Diabolik Lovers... nu stiu, poate Infinite Stratos? sau Campione!, Guilty Crown...

7 răspunsuri:
| Blackyuu a răspuns:

Shiki este cu vampiri nu este romance este mai mult dragoste neimpărtăsită, poveste este frumoasă si interesantă, il găsesti pe animekage.

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Daca vrei cu vampiri incearca Rosairo Vampire e foarte dragut.

| Alezuza a răspuns:

Daca ti-a placut Death note trebuie sa te uiti neaparat si la Danganropa e un anime nou de 13 ep e cu mult misterwinking

| AnonymGirl a răspuns:

Incearca Hellsing sau Hellsing Ultimate.
Este cu vampiri, dar mai multa violenta.

| Jhonattan a răspuns:

Ce spui de Naruto si Naruto Shippuden sau One Piece

| QueenysArt a răspuns:

Daca iti plac cele cu mister am Another,
Romance am Chrono Crusade
si vampiri, am Rosario vampire
Acctiune, am Naruto si Naruto Shippuden