| RorySan a întrebat:

In acest anime Katekyo Hitman Reborn :
a.Cine este personajul principal.
b. daca acel copil Riborn nu-l impusca pe Tsuna el nu are puteri?
c.Cat la % v-a placut.
d.Si ce se va mai intampla

Răspuns Câştigător
| InVPent a răspuns:

Tsuna e personajul principal. Da, pana la un anumit moment, Reborn trebuie sa il impuste pentru a capata puterile, 97% deoarece devine interesant mai tarziu. Oricum, merita vazut.
Funda?

| RorySan explică (pentru InVPent):

Si daca nu-l impusca nu va avea puteri?
si mai incolo tot Tsuna va fi personajul principal?

| AnaMariaJRock a răspuns (pentru RorySan):

Mai incolo Tsuna va invata sa-si foloseasca puterile de unul singur (fara sa fie impuscat) si dat tot el e personajul principal desi o sa fie mult mai puternic din punct de vedere al puterilor, psihologic si intelectual.

| RorySan explică (pentru AnaMariaJRock):

Mersi
tie catr la % ti-a placut

| AnaMariaJRock a răspuns (pentru RorySan):

96 % avand in vedere ca l-am vazut de 3 ori big grinD

| InVPent a răspuns (pentru RorySan):

Da, Tsuna a fost, este, si va fi personajul principal. Nu, nu o sa trebuiasca mereu sa il impuste pentru a avea puterile, mai incolo el invata cum sa le foloseasca fara ajutorul lui Reborn

| RorySan explică (pentru AnaMariaJRock):

De 3 ori toate acele episoade?

| RorySan explică (pentru AnaMariaJRock):

Si dupa ce dobandeste toate acele puteri ce se va mai intampla\?

| InVPent a răspuns (pentru RorySan):

Nu. O sa primeasca niste manusi nu stiu prin ce episod si dupa cateva gloante primite de la Reborn invata sa isi foloseasca puterea singur...

| AnaMariaJRock a răspuns (pentru RorySan):

Da de 3 ori laughing))))

| AnaMariaJRock a răspuns (pentru RorySan):

O sa inceapa actiunea si va trebui sa se duca in viitor si ar fi pacat sa-ti spun ce se intampla, mai bine uita-te singura happy

| RorySan explică (pentru AnaMariaJRock):

Ok are foarte multe episoade dar este foarte frumos happy

| RorySan explică (pentru AnaMariaJRock):

Ce anime cu un baiat sa fie pers principal stii dar cu cv puteri

| AnaMariaJRock a răspuns (pentru RorySan):

Sekirei
Ichiban Ushiro no Daimaou
Monochrome Factor
Magi
Zetsuen no Tempest
Fullmetal Alchemist
Kämpfer
Ayakashi
Shakugan no Shana
Deadman Wonderland