| RorySan a întrebat:

In anime-ul Tokyo Ravens cine este personajul pricipal?
si ce se va intampla cu acle baiat Horatora parca asa il chema
DAU FUNDA VA ROG

Răspuns Câştigător
| KirisakiHimea a răspuns:

In Tokyo Ravens personajul principal este Harutora si cu Natsume. Harutora devine shikigamiul lui Natsume crezanduse ca Natsume este reincarnarea lui Yakou, dar adevarul este ca Harutora este iar tatal lui Harutora a psu un sigiliu asupra lui pentru a nu folosi puterile descendente.Intr-un final se afla ca Natsume e fata si ca adevaratul descendent a lui Yakou este Harutora el ia capa lui Yakou si desface si cea de a doua parte sigilata din el dupa ce Natume rupe o parte din sigiliu cand rupe contractul de shikigami prin sarut in spre final Harutora incepe sa o ia razna din cauza puterilor lui Yakou iar Natsume cand incearca sa rupa contractul face tot posibilul sa ajunga la Harutora ea dandusi ultima suflare.Harutora era terminat si a fugit cu trupul ei neinsufletit.Harutora a fost prins cu cadavrul lui Natsume apoi dus inapoi la liceu.Natsume ajunge sa fie reinviata nu mai stiu exact cum zicuze,Yakou trezindu-se in Harutora, el stiind ca Hokuto din acea var era shikigamiul lui Natsume, marturisindu-si david a pentru Natsume.El o aducr pe Natsume acasa lasand-o in pat asteptand sa se trezeasca, cand se trezeste o saruta, iar ea observa ca are un bandaj pe ochi in lupta pentru protejarea ei o fost ranit.Kon isi recapTa forma matura de pe vremea lui Yakou si pleaca intt-o calatorie promitandu-i lui Natsume ca se va intoarce la ea cat de repede posibil.

Daca mai ai intrebari te rog spune-mi.

| RorySan explică (pentru KirisakiHimea):

Mersi mult happy

| RorySan explică (pentru KirisakiHimea):

Dar mai este si un al doilea sezon?

3 răspunsuri:
| KirisakiHimea a răspuns:

Din pacate nu sa anuntat inca nimic dar ar fi o idee sa faca continuare caci au lasat loc de una.