| veveandrazvan a întrebat:

In ce anime? Asa nu prea stiu cum sa explic : deci vreau sa revad un anime foarte tare din cate imi aduc eu aminte.Dar chesia este ca nu imi aduc aminte numele...pot doar sa spun ca imi aduc aminte ca... El (personajul principal) se duce sa se vada cu prietena lui dar ea este calcata de un autobus. cam atat imi aduc aminte plzz help dau funda"! sad

4 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Ne poţi da şi alte detalii? Precum cum arătau personajele sau unde ai văzut anime-ul respectiv?

| Okami23 a răspuns:

Esti sigur ca era anime?

| pitik36 a răspuns:

Nu stiu sigur dar cred ca se numeste
Amnesia si poti sa il vezi pe siteul asta http://site.anime-nolimit.ro/anime/254-amnesia este foarte frumos si ti-l recomand.

| veveandrazvan explică (pentru pitik36):

Nu nu-i asta...dar l-am vazut