| anonim_4396 a întrebat:

In ce film sau episod naruto shippuden este vorba numai despre parintii lui naruto (cand s-au cunoascut )?

Răspuns Câştigător
| Never4ever a răspuns:

246-249 funda?

9 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

In episoadele 246-249 se afla despre parintii lui Naruto.

| RainboyDash a răspuns:

Asta decide numai soarta

Răspuns utilizator avertizat
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Ti-as sugera sa intri aici : http://animekage.ro/ si sa cauti...
Succes!
Parca episodul 220 si ceva... 222 sau... nu mai stiu exact :D

| TryToKillMe a răspuns:

Parca 245-248, cand incrarca sa ilcontroleze ep 9cozi parca

| Anime1000 a răspuns (pentru TryToKillMe):

Ma pe la 100 si ceva incearca sa il controleze pe Noua-Cozi

| TryToKillMe a răspuns (pentru Anime1000):

laughing pe la 100 si ceva? la 160-170 se bate cu Pain si mai dureaza vreo 15 episoade pana Madara ii ameninta cu al 4 razboi ninj, el invata pe la 245 cu Bee sa il controlezelaughing

| Anime1000 a răspuns (pentru TryToKillMe):

Da ma dar nu m-am referit la atunci cand se duc pe insula (adica broasca) atunci cand 9 cozi preia controlul si tatal lui adica Minato il mai sigileaza odata si da ai dreptate nu pe la 100 si cv pe la 168

| Gheorghe_Denisa_1995 a răspuns:

Sincer eu am ajuns pe la ep 20 naruto shippuden si habar n-am