| Anonim1842 a întrebat:

In ce luna o sa apara tokyo ghoul season 3?

In tokyo ghoul dupa ce Kaneki isi pierde amintirile si le va recupera(ma refer cam la toate amintirile nu doar la o parte, sa stie cine e si trecutul sau... ca asa poate sa isi aminteasca gen doar pe Toka si cam atat) dupa ce o sa o intalneasca pe Toka?

Dupa ce ochii lui Kaneki au fost injunghiati de Arima o sa isi regenereze ambii ochi si o sa aiba acel ochi de ghoul ca inainte?

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Sez 3 din TG o sa apara in 2018, luna nu este inca specificata.