| papyterier a întrebat:

(INTREBARE IN LEGATURA CU IDENTIFICAREA UNUI PERSONAJ ANIME)
Salut.:D Am o mica intrebare pentru cunoscatori, aceasta figurina este cumva dintr-un anime? https://www.facebook.com/......077924178/

Dau funda ^_^
P.S. Scuze ca link-ul duce la o poza de pe facebook dar altfel nu am gasit cum sa o pun )

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Am inteles. De aceea nici pagina nu avea o descriere a pozei, pentru ca nu stiai cum se numeste. Incearca pe Google cu "anime figures". Sunt personaje care se aseamana si poate descoperi si cine e acel erou. Marea intrebare e: Daca nu e personaj de anime, ci doar erou de desen animat (american, poate)?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

CooL Girls e o pagina cu administratori romani. Intra pe Facebook si intreba fetele de unde au luat fotografia si daca nu cumva cunosc personajul. E mai simplu asa.

| papyterier explică (pentru dannyel86):

Este pagina mea, si am pus poza acolo doar pentru ca altfel nu aveam cum sa arat poza. happy

| dannyel86 a răspuns (pentru papyterier):

Am inteles. De aceea nici pagina nu avea o descriere a pozei, pentru ca nu stiai cum se numeste. Incearca pe Google cu "anime figures". Sunt personaje care se aseamana si poate descoperi si cine e acel erou. Marea intrebare e: Daca nu e personaj de anime, ci doar erou de desen animat (american, poate)?