| Antonyo99 a întrebat:

Cine sti cum pot sa imi fac parul exact ca in poza asta si cu ce https://www.facebook.com/....../photo.php La fel ca cel din stanga scuze alt link cu poza aceasta nu am gasit.

Răspuns Câştigător
| HimoSsa a răspuns:

Atunci ia doua pieptene din ale drepte si pe unu il dai cu fixativ dupa care til piepteni in sus cu cel de-al doilea la fel il dai cu fixativ si incerci sal mentii in picioar pina fixativul se intareste.happy Sau incearca sa-o faci cu capul in jos`big grin

4 răspunsuri:
| HimoSsa a răspuns:

Pai, mai intii ai avea nevoie de o tunsoare apoi ceva fixativ pentru al ridica la asa nivel si volum.happy

| Antonyo99 explică (pentru HimoSsa):

Am la fel tunsoare dar si fixativ dar cum il ciufulesc asa straight face

| Antonyo99 explică (pentru HimoSsa):

Ms frumos! Dar cu placa nu pot sa-l fac?

| HimoSsa a răspuns (pentru Antonyo99):

Nuuu`` in nici un caz!

| HimoSsa a răspuns (pentru Antonyo99):

Atunci ia doua pieptene din ale drepte si pe unu il dai cu fixativ dupa care til piepteni in sus cu cel de-al doilea la fel il dai cu fixativ si incerci sal mentii in picioar pina fixativul se intareste.happy Sau incearca sa-o faci cu capul in jos`big grin