| wewrwwfwefdsf a întrebat:

Isi mai aminteste cineva numele desenului animat cu un tip grasut si uratel in care tatal sau vorvea mai mereu despre vremea cand era el in armata.
Si mai era si o fata cu parul scurt de care era baiatul indragostit.
Tin minte ca intr-un episod a fost cu toata clasa intr-o excursie la un fel de banca de amprente si i-au luat amprenta baiatului pentru ca "avea fata de criminal". Tot in episod fura din greseala(de fapt nu fura nimic pentru ca erau gratis dar el nu stia) niste dulciuri.
As fi foarte recunoscator daca cineva mi-ar spune numele desenului

Răspuns Câştigător
| d3nys5678 a răspuns:

Viata cu louie

| Adda24 a răspuns (pentru d3nys5678):

Da,ai dreptate.Se numea "Viata cu Louie". Chiar eram curioasa cum se numeste...Nu imi aduceam aminte...Si eu iti multumesc! O zi buna!

| wewrwwfwefdsf explică (pentru d3nys5678):

Multumesc mult! De o saptamana incerc sa gasesc numele desenului XD. Vroiam sa il vad din nou.

| d3nys5678 a răspuns (pentru wewrwwfwefdsf):

Da, e foarte frumos! Bagat ca nu mai e Jetix. Cei cu Andy, copiii de la 402, Viata cu Louie ce desene... Acu pe disney numa Jessi, hanah montana astea nu mai sunt desene sunt seriale, telenovele

| wewrwwfwefdsf explică (pentru d3nys5678):

Mare dreptate! Slava cerului ca nu l-au bagat inca pe Justin Bieber... -_-.

6 răspunsuri:
| wewrwwfwefdsf explică:

Vorvea - vorbea*

| roxy_1862 a răspuns:

Viata cu louie