| sweetys a întrebat:

La sfarsitul animeului Haukuouki cine mai ramane in viata? (din personajele principale). Vad ca deja la cateva episoade mai moare cate unul. Hijikata traieste sau moare si el? Din cate am inteles o sa moara si el.( as vrea sa ma insel in privinta asta, este un personaj destul de interesant )

1 răspuns:
| Nyya a răspuns:

Da,din pacate supravietuieste doar fata.Am plan mult cand am vazut. Sper sa faca cumva fata sa-i aduca la viata dar nu se poate.Mhmmmm #dezamagire#