| andra121 a întrebat:

Am auzit ca in ultimile episoade ale serialului Narcisa Iubiri Nelegiuite, unul dintre personajele importante cade de pe acoperis si moare. Cine credeti este acel personaj? Credeti ca Cristian chiar o iubeste pe Angela sau doar vrea sa o seduca pentru a iesi din inchisoare? Funda la cel mai bun raspuns. PwP

Răspuns Câştigător
| bijubianca13 a răspuns:

Da cristian moaresi nu nu este indragostit de angela am vazut episodul narcis are un bebe si toata lumaea e fericita