| ConducereaLumi a întrebat:

Madara uchiha vs Obito... care castiga?

P.S. zicem ca madara e inca in viata si nu e inviat, adica amandoi sunt in viata. tongue

6 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Pai nu ştiu.Madara a zis in manga ca va avea un as in maneca impotriva lui Obito şi cum în manga Obito la momentul de faţă e cel mai puternic probabil el ar câştiga. Orcum manga nu s-a terminat aşa că rămâne de văzut.

| ??????? a răspuns:

Ori mor amandoi, ori e remiza.

| Deriol a răspuns:

Nu se stie, Madara a zis in manga ca va avea un as in maneca impotriva lui Obito, dar Obito e acum foarte aproape de nivelul lui Rikudo Sennin + Rinnengan+ Mangekyo Sharingan + ADN-ul lui Hashirama. Madara este la fel cu exceptia ca el are ambii sai ochi rinnengan si nu are puterea bestiilor, deocamdata in manga Obito este mai puternic.
O zi buna!

| andreea9701 a răspuns:

Obito

| Alexutzu61 a răspuns:

Castiga obito deoarece la un moment dat el de veine jinruurikiului lui 10 cozi si devine aproape invizibil. daca nu ar fi jinruuriki il batea madara

| otaku202 a răspuns:

Eu zic Madara.