| Celnikar96 a întrebat:

FUNDA! Uchiha Madara si Tobi, sunt unul si acelasi? Madara nu este Obito, cel care i-a dat ochiul lui Kakashi? scuze de categorie big grin

3 răspunsuri:
| Celnikar96 explică:

Poate este Obito, dar Madara a trait pe vremea Primului Hokage si Obiot pe vremea celui de-al Patrulea-lea Hokage care le-a fost maestru (poate este doar o coincidenta intre Sharingan-urile ca se afla in ochi opusi, sa spun asa).

| positivity a răspuns:

Tobi ăsta, cauzează numai probleme. Voi încerca să elimin câteva caractere, şi să vad cine pot presupune că este. Obito nu are cum să fie, pentru că a murit când era copil. Uchiha Madara, nu prea ar avea sens pentru că îl învie Kabuto cu nu mai ştiu ce tehnică. Cred că este Uchiha Kagami. Sunt foarte asemănători tipii aceştia.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Sasuke896 a răspuns:

Nu cred ca tobi e obito pentru ca obito e mort.si nici madara pentru ca madara este in al saselea cosciug care l-a convocat kabuto. deci vom vedea cine e tobi