| Sânzăăă a întrebat:

Mai, deci eu chiar nu inteleg. Din 5 in 5 pagini gasesti cate un comic la 'benzi desenate', toate sunt intrebari despre animeuri si alte prostii. Ce ati facut cu 'benzi desenate', nu exista alte categorii? Inteleg ca e vizitata de 'desptaciuni ce beau apa mineralistica', dar nici chiar asa. Un sfat, iesiti dracu' de aici daca nu faceti un comic straight face.

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Stiu,categoria a dat faliment in materie de comicuri, oricum..nu avem ce face, prostii au acaparat tot TPU-ul, oricum rar mai vad comicuri bune, acum vad numai prostii gen:uitati ce am desenat(cel mai urat desen), unde pot gasi manga?(cele mai mari rahat-uri), etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...sunt de acord cu tine TPU s-a dus rau la vale.Toate categoriile sau dus de cand au venit utilizatori astia fara pic de umor.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

N-am înţeles partea cu "deşteptăciuni ce beau apă mineralistică"- la cine te referi?
Şi e destul de aiurea, că doar noi, utilizatorii TPU protestam mai de mult că vrem categoria "Comics", unde să se poată posta comics ca să nu se mai umple T/A-ul de aşa ceva.
Oricum prefer 2-3 persoane care chiar fac comics în favoarea a 15 care fac măzgăleli, dar problema e că nici pe alea 2-3 nu le avem...