| InsartIuzarneimHiar a întrebat:

Si categoria "Benzi desenate" a fost infectata. Nu inteleg de ce echipa TPU a sters categoria "Comics". Nu era intrebare care sa nu aiba un comic. Acum, cand s-a schimbat in Benzi Desenate, vin prostii acolo cu animeurile lor de 2 lei. Scz de categorie dar doar aici nu sunt nebuni.

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Chiar nu mă miră.

| Fiction a răspuns:

Comics inseamna Benzi Desenate.E asa de rau ca se mai foloseste romana?

| Urpaniel a răspuns (pentru Fiction):

Wow, se vede că sunteţi cam noi pe aici, categoria "comics" a fost creată pentru comicuri, la cererea user-ilor, pentru că toată lumea posta comicuri la T/A, şi majoritatea erau praf, era o categorie pentru comicuri, nu anime şi alte cele, în concluzie Subject15837 are dreptate.

| Fiction a răspuns (pentru Urpaniel):

Dimpotriva,tu esti nou.Sunt aici din martie 2010.Comicuri=Benzi Desenate.Of, Doamne...

| Urpaniel a răspuns (pentru Fiction):

Oh lel, nu de pe contul ăsta drăguţă, am spus ce am spus pentru că am fost acolo când s-a întămplat.

| Fiction a răspuns (pentru Urpaniel):

Macar specifica, sa nu inteleaga "draguta" gresit.

| Kremlin a răspuns (pentru Urpaniel):

Lel te-ai schimbat.: D

| Urpaniel a răspuns (pentru Kremlin):

Go to bed, Joel.

| DyNo a răspuns:

Omule, ''Comics'' inseamna benzi desenate in engleza, si avand in vedere ca s-a facut aceasta confuzie, TPU i-a schimbat numele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca asa au vrut admin-ul.

| InsartIuzarneimHiar explică (pentru anonim_4396):

Admin=Administrator prescurtat. Poate vrei sa zici admini.

| anonim_4396 a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

Ce-o fi....nu ma intereseaza asa li s-a sculat lor so treaca in romana.:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comics=Benzi Desenate e asa de Greu?

| BogdaneluluI a răspuns:

Eu sunt nebun. Ma jignesti.

| InsartIuzarneimHiar explică (pentru BogdaneluluI):

Lasa ca si eu sunt retardat.

| BogdaneluluI a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

Nu-nteleg totusi o chestie. Poate ca sunt retardat, dar care-i diferenta intre "Comics" si "Benzi desentate"?

| Cristianne a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Niciuna,numai că sunt unii pe aici care cred că "comics" înseamnă chestii comice, nu neaapărat benzi desenate.happy

| BogdaneluluI a răspuns (pentru Cristianne):

Proate.