| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am amintit de o faza dintr-un anime pe care l-am vazut si nu imi pot da seama care... si ma irita pe creier chestia asta.

deci prietenul personajului principal era indragostit de o profesoara, si s-a hotarat sa nu-i spuna ce simte, din moment ce profesoara urma sa se casatoreasca si sa se mute. Dar dupa ce a discutat cu personajul principal, s-a decis sa ii spuna pana la urma ce simte pentru ea, iar personajul principal l-a impins cu piciorul din spate ca sa ii dea un avant, iar acesta (prietenul personajului principal care avea sentimente pentru profesoara) a alergat cu toata puterea de pe acoperisu scolii pana jos unde era masina in care urma sa se urce profesoara (pentru a se duce la aeroport) si i-a spus ce simte, iar profesoara i-a zis ceva gen " esti un baiat bun. o sa gasesti o femeie pe gustul tau " parca. Imi mai amintesc o faza in care prietenul personajului principal o ajuta pe profesoara cu ceva, si dupa ce si-a terminat treaba, a zis " nu merit si eu un punct in plus la lucrare? " si profesoara a zambit si i-a dat niste prajituri sau bomboane sau ceva laughing

cam asta e tot ce imi amintesc, are cineva idee despre ce vorbesc?

funda.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Sper ca o sa apreciezi... am stat 15 minute sa ma gandesc :))

https://www.youtube.com/watch?v=gmCiMJRvNHY

Btw, merci pentru Netoge *acum l-am terminat* ^w^

Nisekoi este :'>

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

XDD mi-am dat si eu seama ca e nisekoi in seara in care am pus intrebarea big grin dar mersi oricum.
si cu placere, cred :p

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

La inceput nu ma gandeam la Nisekoi... ma dusesem sa caut pe la Yahari Ore =]]

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

laughing eu dupa ce am vazut ca nu imi raspunde nimeni de 30 de minute, am luat fiecare anime cu "school" din lista mea si am cautat "-nume anime- characters" pana am gasit laughing

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Pentru ca imi aminteam mutra la profesor si la tipu de si-a marturisit sentimentele. xD

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo atunci! big grin