| dydy00 a întrebat:

Care este numele anime-ului?
Un anime mai vechi al carui personaj principal este brunet si are un fel de puteri date de spirtele focului.Satul sau este distrus si el este singurul supravietuitor. Este dus intr-un laborator unde se fac experimente pe copii. Acolo imprieteneste cu o fata si un baiat cu care incearca sa evadeze (este o scena in care fata se impiedica, cade si ii spune personajului principal sa fuga fara ea). In cele din urma personajul principal scapa si dupa un timp incearca sa o gaseaca pe prietena lui. La un momentdat se intalneste cu prietenul sau care il invinuieste ca i-a abandonat si ca prietena lor mereu a crezut ca el se va intoarece sa o salveze. Personajul principal este nevoit sa isi omoare prietenul si ii promite ca o va salva pe tipa.
In cele din urma o gaseste dar trebuie sa o omoare pentru ca devenise un fel de himera care dadea nastre altor himere.
Imi pare rau ca nu va pot oferii o explicatie mai amanuntita. Am vazut anime-ul asta cand eram mai mica pe Animax.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate Arc the lad?
https://www.google.ro/......ps?/search

Întrebări recente