| Miauti a răspuns:

Plitisitor

| Furculingură a răspuns:

Bună idee cu replicile din publichee hee

| єχcєєℓ a răspuns:

Ok deci ai niște rime așa de proaste de-mi vine să mă arunc în lac.dar nu pot că nu m-aș putea ierta vreodată dacă o fac pe STYAOS să sufere.Așa și de ce m-ai pus pe mine la rap-ul ăsta căcăfonic?
Nu-mi place rap-ul madă facă

Yo luv ănli roc!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru єχcєєℓ):

Repet.Du-te si joaca-te cu Lego.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Numai dacă renuți la rap-ul ăsta de 5 bani, 10, 15, 25 de bani!

| Ashadow a răspuns:

laughing Zappa zici ca-i o bufnita.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Da.Leit tine mwaawaawalaughing

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

...ai incercat sa ma jignesti? Penrtu ca mie imi pare a fi mai mult un compliment: pufos, nocturn, cu gheare ascutite si pot sa-ti scot ochii oricand(si la propriu si la figurat)

| W3R4 a răspuns:

"Îmi plac cartofii." laughing

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Mai scurte te rog, mi-e lene sa citesc...

| Crâstoşelul a răspuns:

Târe.

Roacăru' e la femei, nu?

Totuşi, ai nişte rime de mă arunc pe geam.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Crâstoşelul):

Adica am niste rime criminale, asa-i? Da, stiu.

| Crâstoşelul a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Rime originale, care mă fac să o iau pe Tunisia înapoi. http://i.imgur.com/97evAQc.jpg

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Crâstoşelul):

Si mie imi place placinta cu branza.