| товарищ a întrebat:

Oare uciderea Jinchuurikilor are legatura cu Menma?

16 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

NU. el nu are nico legatura!

| товарищ explică (pentru Niklauss):

Pai... in capitolul 3 din Road to ninja era prieten cu Obito/Madara si spunea ca numai el vrea sa fie asa. ( jinchuuriki ) credeam ca i-a pus pe Akatsuki sa-i omoare ca sa fie doar Menma jinchuuriki...

| birdie14 a răspuns:

Nu.Pentru că Menma este personaj doar în filmul Road to Ninja, prin urmare el nu are nicio legătură cu ceea ce se întămplă în anime. Jinchuurikilor le este extrasă chakra, iar ei mor în urma acelui proces. Obito, împreună nu Madara au folosit chakra celor 9 bestii pentru a-l reînvia pe Juubi(sau Ten-Tails).

| товарищ explică (pentru birdie14):

Aha. Eu credeam ca au o legatura. Oricum, filmul a fost foarte frumos.

| UnVis a răspuns:

Dupa cum a spus si UcihaSasuke nu are nici o legatura eu cred ca 'Menma' despre ca se vorbeste in Road to ninja e rezultatul Genjutsului (nu stiu ecum se scrie laughing )lui Tobi.PS e doar parerea mea.

| Cr1zzu a răspuns:

In primul rand Akatsuky nu vor sa ucida Jinchuuriki vor doar sa scoata bestia cu cozi din ei...asa cum s-a intamplat cu Gaara a scos pe Shihaku din el si nu a murit le trebuie toate cele 9 cozi pentru a creea 10cozi si da are legatura cu Menma

| Niklauss a răspuns (pentru Cr1zzu):

Nu are nevoie de tote cele 9 cozi ca sa il formeze pe zece cozi. citeste Manga si ai sa vezi. deja Obito l-a reinviat pe Madara si Sasuek cu itachi lau inpietrit pe Kabuto si Itachi cu Tsuciomy la obligat pe Kabuto sa il spuna cum sa opreasca tehnica Edo Tensei. SI toti care au fost stapaniti de Edo Tensei au disparut dinafar de Madara care a stiut cum sa scape de ea SI Madara ia batut mar pe toti ce i 5kage. si s-a dus la Obito. si acum kakashi, Naruto, Gay, KillerBee se bat cu Madara si Obito. Obito a avut o parte din chacra lui 8 cozi de atunci can Sasuke s-a batut cu KillerBee si o parte din chacra lui 9 cozi de la frati aia care aveau chacra lui 9 cozi am uitat cum ii cheama care ia batut ala din satul fulgerului care are bretonu pe jumate din fata, si la format pe 10 cozi etc. uitate si tu la manga ai sa vezi!
Uite link : http://a-kage.info/manga/naruto-manga/
Incepe cu 574 ca aia urmeaza sa apara da acum tot o laleste cu episode tampite in manga arat numa chestile importante.

| товарищ explică (pentru Niklauss):

La naruto shippuuden abia sunt la ep. 101 laughing cu curiozitate am intrebat asta deoarece m-am uitat la road to ninja... -.-

| Asami a răspuns (pentru Niklauss):

Felicitari! Ai ratat jumate din denumirile pe care le-ai zis, plus gramatica... Si pe viitor nu mai da spoilere cand nu ti se cere, ii iei omului bucuria necunoscutului. Nu am nimic cu tine, nu ma intelege gresit, dar... E aiurea rau frate.

| LadykillerR a răspuns:

1. Nu stim ce e aia Junchukrilor
2. Nu stim ce e aia Menma...
3. Nimeni nu iti va da raspuns pentru ca ai pus o intrebare stupida
4. Lasa universul jocurilor si benzilor desenate
6. Revin-o la lumea reala, fa un sport sau orice altceva REALIST
7. Probabil ca nu ai vazut ca am sarit peste punctul 5...

| товарищ explică (pentru LadykillerR):

Daca raspunsul tau nu are legatura cu intebarea mea atunci... Vrei doar loc mai sus in clasament. Toate-s la fel! Apropo, nici n-ai scris corect Jinchuuriki happy, plus ca asta nu e joc! Si am primit deja raspuns. happy

| Sarai a răspuns (pentru LadykillerR):

Foarte inteligent comentariul...ce sa zic laughing

| Niklauss a răspuns (pentru LadykillerR):

Vezi-ti ma de traba ta. Te-o pus cineva sa raspunzi la intrebarea asta. si poate tu nu sti ce ii aia Junchukri, Menma. unde srie ca nu poti sa te uiti la anmieuri si sa nu poti trai in lume SF. o dat cumva Basescu legea asta si eu nu am auzit. vezi-ti de intrebarile tale relale si lasa tu categoria de Benzi Desenate in pace!

| товарищ explică (pentru Sarai):

Lumea este plina de astfel de futze! happy

| товарищ explică (pentru Niklauss):

Corect. Omenia pe primul loc, apoi realitata si ratatii care numesc anime-urile,, desene animate ''. Revolutie. ( Lol ).

| товарищ explică (pentru LadykillerR):

Auzi, nici nu esti utilizator senior. rolling on the floor)