| anonim_4396 a întrebat:

Otaku, din România, am nevoie de ajutor! Știți vreun site din România unde pot găsi autocolante pentru manga? Mă refer la acele porțiuni umbrite sau din fundal, alb-negru cu diferite texturi, deoarece vreau să fac un manuscris și am nevoie! Dau și >fundă~

3 răspunsuri:
| BarbarinoRadu a răspuns:

Te referi la părțile în care vorbește un personaj adică "baloanele cu text"? Tot ce am găsit a fost asta https://autostickere.ro/stickere-auto/stickere-texte sper sa te ajute dar nu știu dacă o sa găsești ce cauți.

| Gigicapitica a răspuns (pentru BarbarinoRadu):

Nu, mă refeream la fundaluri. Știi că pe o tabletă grafică e foarte ușor să adaugi texturi pentru hașură, umbre și fundal, dar în cazul unui manuscris nu pot hașura decât cu creionul. Știam că există niște autocolante cu diverse modele din care îți poți decupa forma, dar nu găsesc texturile specifice unei benzi desenate.

| BarbarinoRadu a răspuns (pentru Gigicapitica):

Stiu la ce te referi, dar nu am gasit, scuze...