| irinuk28 a întrebat:

Heii, am nevoie urgentă de ajutor puppy dog eyes!
Nu știu prea bine cum să explic, dar o să încerc să explic pe înțelesul tuturor, sper.
Deci, nu știu ce s-a întamplat cu desktopul notebook-ului meu, deoarece atunci cand vreau să pun o imagine de fundal, nu apare decat o imagine mică pe mijlocul fundalului, iar restul e negru sad. Înainte imaginea acoperea tot fundalul, acum de catevea zile, nu știu de ce nu mai apare așa (pe fundal) crying.
Ce s-a întamplat, dar mai degraba vreau să știu ce să fac?
Vă rog, ajutor happy!
FUNDĂ!
Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Intra in poza aceea, dupa care seteaza-o ca si imagine de fundal. Daca tot asa face fa viceversa, nu intra in imagine, seteaza-o doar din iconita.

| irinuk28 explică (pentru Jipa95):

Merci, a funcționat happy!

2 răspunsuri:
| scully a răspuns:

Incearca sa intri in control panel la Personalization si acolo ai diverse optiuni gen cat de mare sa fie imaginea, etc.