| DanielaDumitrescu99 a întrebat:

Pe ce data vine iepurasul de paste?

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Azi! cum ai spus si tu ''de paste''.

| DebbyBR a răspuns:

Nu exista asa ceva straight face

| MeGustaaa a răspuns:

Astazi

| OneMoreChance a răspuns:

Anu viitor

| BiaSiAtat a răspuns:

Cap seeeec laughing Azi desteapt-o...

| andragrigoras2000 a răspuns:

Ai zis si uh ca de pastelaughing bine.nu te condamn.pentru ca cuvantul,, paste'' poate sa insemne si pastele cailor, deci.laughing
a.si nu vine azi, a venit sambata seara sau duminica dimineata, dar asta mai putin probabilwinking
funditzzza?:winking a .apropo.imi spui si mie de unde ai luat poza, caci o iubesc?!love struck

| andrea_2949 a răspuns:

Azi vine!

| RoxyLaLa a răspuns:

Azi vinelaughing. Dar iepurasul de paste nu existarolling on the floor

| SerjRap93 a răspuns:

Am auzit ca nu mai vine ...cica la batut mos craciun ca i-a furat nu stiu cati fani, oricum tot mos nicolae ii cel mai bunlove struckwinking