| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care citesc manga Kamisama Hajimemashita : ce se intampla de la capitolul 81 la 89? Am inteles ca se intoarce in trecut dar dupa nu prea am mai inteles caci e in chineza si am urmarit doar imaginile. Daca ati citit in chineza de la 81 la 89 imi spuneti ce se intampla? Eu sunt acum la ultimul capitol dar nu prea am inteles tot.

7 răspunsuri:
| RândunelPisică a răspuns:

Da

| Reiko a răspuns (pentru RândunelPisică):

Da? Da la ce? Ca se intoarce in trecut? Pai asta am inteles ca se intoarce ca sa-l salveze pe Tomoe dar as fi vrut un rezumat de la capitolul 81 la 89.

| Asami a răspuns:

Pai eu nu am urmarit-o, dar iti pot da link-ul de unde poti sa o citesti subtitrata in engleza Succes :)
http://www.mangareader.net/425/kamisama-hajimemashita.html

| Reiko a răspuns (pentru Asami):

Multumesc... dar si eu citesc pe mangareader insa acolo dureaza mult pana se traduce in engleza, de abia este la 82, pana la 89 mai dureaza mult. oricum, multumesc de raspuns.

| cookyemadyeu a răspuns:

Pai....sa o luam cu inceputul.Acolo se intalneste cu Yukiji care o salveaza de niste oameni care cred ca este un demon si ca il cunoaste pe tomoe.Inainte sa o cunoasca pe Yukiji a ajutat un baiat mic care ii ducea costumul inapoi lui Yukiji ceva de genu, de niste copii care vroiau sa ii murdareasca cu noroi costumul. Apoi Nanami l-a salvat pe Tomoe si la dus la Yukiji in casa sa aiba grija de el spunand ca este un copil din satul ei unde locuia....si apoi Yukiji a plecat deoarece trebuie sa se marite cu un bogat si asa mai departe nu am cum sa iti spun totul.

| Andreeaaa99 a răspuns:

Eu cred ca ti-ar fi mai usor sa te uiti la anime.Eu l-am vazut pe tot.

| Reiko a răspuns (pentru Andreeaaa99):

Si eu am vazut tot animeul dar nu este cat manga.