| RorySan a întrebat:

Pentru cei ce au vazut acest anime
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.

Cum vi se pare?
Are multa comedie?

4 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Nu am reușit să-mi fac încă timp să văd și sezonul 2, dar cu siguranță merită încercat! ^.^

| Vandal a răspuns:

Destul de reusit anime-ul, nu pot sa zic ca nu, insa nu prea m-a captivat prea tare, din aceasta cauza l-am vazut in foarte mult timp. De comedie. Pai are, mai mult se bazeaza pe comedie, decat ceva mai "Romance" asa, insa mie nu mi s-a parut cine stie ce, este doar parerea mea, dar daca iti place comedia, banuiesc ca l-ai putea incerca, adica n-ai nimic de pierdut, poate tie chiar iti place. N-ar trebui sa tii cont de parerile noastre, si daca vrei sa-l vezi, in momentul asta sa te pui. laughing Parerea mea.

| RorySan explică (pentru Vandal):

Stiu.Dar intotdeauna mi-a placut sa ascult si parerilor celorlalti.
Chiar daca stiu ca imi voi asculta parerea happy
De obicei nu prea imi place anime-urile in combinatia romance/actiune
dar m-am gandit ca nu strica sa incerc
si ma interesa ce spun si altii ^^

| Vandal a răspuns (pentru RorySan):

Eh, este bine sa asculti parerile celorlalti, insa nu ar trebui sa iti schimbe parerea prea mult in legatura cu ce vrei sa faci, cam asa trebuia sa spun, insa eu sunt mai rau asa. laughing
Romance/Actiune zici tu, nu este o combinatie rea, dar te poate plictisi usor, daca nu sunt atenti cum le combina.
In fine, poti incerca sa te uiti, cum am mai zis si ai spus si tu, nu strica sa incerci.
O mica intrebare mai aiurita asa de final laughing Te-ai uitat la Shigatsu wa Kimi no Uso? Adica cam toata lumea s-a uitat, insa daca n-ai facut-o, chiar acum mergi sa-l vezi. Am terminat. laughing