| sweetys a întrebat:

Pentru fani Naruto. Cine este Jun Uchiha? Am dat peste niste poze si imi da vs Shisui. Dar nu gasesc mai multe despre acest persinaj, si cand caut mai multe poze si video ini da Shisui vs Danzo.

1 răspuns:
| Sheriarty a răspuns:

Fiindca este un oc adica "original character" facut de fani. Mai pe scurt, cineva a desenat si a creat o poveste pentru un personaj inventat de el/ea si a ajuns popular printre mai multi fani. Nu face parte din anime.