| Deeaa a întrebat:

Pentru fanii Justin Biberon

http://i.imgur.com/GETiy.jpg

Si :,, Uaaa uaaaa" ca un bebe

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Ce haios este. oricum mie imi place justin bieber.are o voce draguta,e frumusel si e su selly pe care o iubesclove strucktie ii place? daca nu incearca sa asculti mai multe mel deale lui sa vezi ca vei fi feremecata,de ex:never say never, baby, etc.

16 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

raised eyebrows? Daca ai fii si tu de treaba, nu ai jignii oamenii. Asa ii jignesti, mai ales pe fani, si ca sa stii sunt printre fanii lui Justin. Nu am nimic impotriva cu tine, dar... Nu mai jignii oamenii, atat te rog.

Răspuns utilizator avertizat
| NoChanceForUs a răspuns:

Ești stupidă.

| NOBODY a răspuns:

Epic Fail

Jail wait for you.

Apache
| Apache a răspuns:

Glume trase de par
glume de clasa a-2-a
. glume de ratata...

| Deeaa explică:

Deci gata! Mie imi place mult de Justin dar voi faceti misto de el si eu am vrut sa fac parte zis dintre voi! Dar i love Bieber! Asa ca imi cer scuze fata de Justin!

Răspuns utilizator avertizat
| Minks a răspuns:

Deveniti penibili, rau!

| dulcikaa a răspuns:

L-a sfarsit poti sa pui ca :toate biberoanele ar trebui sa se inchine in fata mea =))) e super
http://fripta.com/pag.php?user=CheZze&Submit1=Intra+in+Cont%21

| DoubleS a răspuns:

Nu spun ca sunt "fan" al lui J.Biber, dar imi plac melodiile lor. Din totdeauna am crezut ca oamenii care il poreclesc J.Biberon, sau mai stiu eu ce, sunt invidiosi pe el, si are si de ce: are voce, faima si bani, si imi pastrez in continuare"ipoteza". Deci, in concluzie... te rog... e ridicol ce faci tu!

| ăăăă a răspuns:

@Byanka.ai facut si tu un comic cu Justin Bi(e)ber in care il jigneai cu boala aia!
asa ca de ce o acuzi pe @Deeaa cca jigneste.
mie sincer mi-a placut :d...imi place orice comic in care este Justin Bi(e)ber pus intr-o luminaa proasta rolling on the floor)!
Deeaa imi place comicul tau happy.dar sa nu renunti niciodata doar pentru ca altii spun ca nu ai talent smug. Romanii au talent, nu avem ce comenta!
Continua tot asa :*!

| AnaisC a răspuns:

Da,duduie am inteles nu il suporti, nici noi, crede-ma da o chestie mai idioata decat"comicu'" tau nu am vazut in viata ta:|
Keep rockin'!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Enigmă a răspuns:

Hahaha, am ras cu lacrimi.
Esti foarte amuzanta! rolling on the floor)
Imi place mult! rolling on the floor)

*sarcastic mode off*

| Noname4love a răspuns:

Sooooper tarerolling on the floor. am ras cu lacrimi.

| Honeybunny a răspuns:

Cred ca tu ti'ai pierdut biberonul si incepi sa delirezi.

| NoGames a răspuns:

laughinglaughinglaughing prea tare! unde ai gasit-o?!
si anutzaaa, sa fim gelosi pe el? pe EL?! esti nebuna?! e cel mai stupid pusti din lume! P.S: ai prea multi de "a" in numewinking