| MereVerziCuPuncteGri a întrebat:

Pe cine ati impusca dintre: Justin Biberon si fanele/fanii(ma indoiesc, doar daca sunt gay) lui?

13 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Pe fani. Mă disperăăăă! rolling eyes

| Comy a răspuns:

Pe fani ca apoi gaystin se impusca singur

| AnneMarri a răspuns:

Pe Justin Bieber. Exact în faţa fanielor lui, pentru ca să moară şi ele apoi de supărare. devil Şi aşa îi termin pe toţi. devil

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Pe Bibelou, dupa se impusca singuri toti fanii lui.

| CautNume a răspuns:

Pe Justin Biberon pentru ca asa ceilalti nu mai au cum sa fie fanilaughing

| Frunziix3 a răspuns:

Pe...nu stiu d.astea.

| ButelieCuPetrol a răspuns:

As mai vorbi cu un prieten, si i-as impusca pe toti.

| DroGuleTz a răspuns:

Pai p gaystin daca moare el fanii lui nu mai au de ce trai si impacam aman2 tabere tongue

| Miruuuuu a răspuns:

Pe toti.Si pe el si pe fani. Zau.

| Maddalinapunct a răspuns:

Poii pe Gaystin. daca nu e el, fanele nu mai pot visa la o nunta cu el si, dezamagite, se impusca.

| Tweety_6396 a răspuns:

Pe domnu'Biberon (uite ma ca l-am facut si domn laughing )

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Pe el. Si oh, exista si fani, nu doar fane, avem chiar aici pe site. xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaystin-biberon. headSHOOT xD