| XKidutzaa a întrebat:

Mesaj pentru fanele Justin Bieber:

Il am pe Justin Biberon al vostru.Aduceti-mi 1000 de funde, puneti-ma admin si aduceti-ma pe locul 1! Altfeel...Biberon va.

http://i.imgur.com/OFwe7.png. Deci ce alegeti >:)? Ah! Si ca sa nu ziceti ca mint uitati-l pe Biberon :

http://i.imgur.com/DvSi1.png

Bwahaha >:).

Mesaj terminat >:).

Răspuns Câştigător
| Malphas a răspuns:

Catre cea care il tine pe Bieber ostatic. Iti dau eu 100000000 de funde si o placinta cu cirese numai daca il tii acolo. Pe veci.

PE VECI!

Si inca o zi.

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Blonda sub acoperire

| Bya132 a răspuns:

Copy, paste =|

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Irakienii la putere.

Răspuns utilizator avertizat
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu iti da-m funde si gradul de admin Omoaral!

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Nuuu! nu! vai. Justin? Cum tu fathaa? Vai, o sa mooor! MOOR! Cum? Ce? Hai mai te rog nu...Are atatia fani...Toti il plac!
*voce de pitzi dezactivata*
*casca si se freaca la ochi*
Hm...Despre ce discutam adineauri?
PS: Ce ma enerveaza varamea ca imi intra pe cont angry Ea il iubeste pe Gaystin Biberon...

| MikiPiki a răspuns:

Iti dau 1000 de funde daca il omori big grin

| αηηα a răspuns:

Eh, Geastin e mort de mult da` nu stiai tu:p

| kiky278 a răspuns:

Ba ia mai lasa-ne ca tu esti plagiatoarea plagiatoarelor.Nu mai copia de la altii si fi si uh originala ca ai sa vezi ce te capturez eu pe tine sa vedem ca toti o sa strige:Aleluia!

Nu prea cred ca TPU are nevoie de oameni ca tine sau ca justin gayger

| ElySiKazy a răspuns:

Am mai vazut intrebarea asta oh go on

| Maya_8462 a răspuns:

Ce minune ar fi daca bibeRo0n ar muriilove struck

Întrebări recente