| Lissa8 a întrebat:

*Pentru urmaritorii Naruto Shippuden*
Sunt cu episoadele la zi si as vrea sa stiu, daca se poate, cat mai dureaza fillerele astea cu visele lor din Tsukuyomiul Infinit?
Alta intrebare: stiti cam cat mai dureaza razboiul? (cei care citesc manga, poate stiu).

Va multumesc anticipat.Dau funda happy

1 răspuns:
| TheMaggot12 a răspuns:

Si eu sunt cu episoadele la zi si nu prea imi plac fillerele, dar oricum nu mai e mult pana se va termina Naruto :/. Daca se termina fillerele si nu mai apar altele Naruto Shippuden cred ca se va termina in iarna asta sau Luna viitoare stiind ca filmul Boruto va aparea online la sfarsitul lunii sau poate ca a aparut. Sper ca te-am ajutat! (Eu nu citesc manga la Naruto deoarece nu as vrea sa citesc totul si sa vad niste imagini+ca sunt ultimele episoade deci vreau sa ma uit normal la anime).