| Michaela89 a întrebat:

Postati aici cat mai multe si amuzante comicuri si...primiti...funda,iar restul vot.

Răspuns Câştigător
| Digital112 a răspuns:

Made BY DICKen: http://i.imgur.com/8C4YT.jpg

8 răspunsuri:
| FiveCuPepeneRosu a răspuns:

Era o bila si zicea: n-avem

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Frateee apocalipsa asta dc intarzie?sadsadsad Eram curioasa daca pe norishori este TPU...
Infineoh go on

| Digital112 a răspuns:

Daca ti-a placut comicul il poti onora cu o funda.

| Michaela89 explică:

Comicuri=asa cu "imgur"(site-ul ala),asta voiam sa zic, nu bancuri, dar va multumesc oricum.

| Iiiiioana a răspuns:

Cele mai tari comicuri sunt ale Marioarei rolling on the floor
uita-te sa vezi ca mori de ras cand o vezi laughing

| Einformatii a răspuns:

Ntr-un avion pilotii vorbeau intre ei in carlinga, dar au uitat microfonul deschis:
- Dupa ce beau cafeaua asta ma duc si fac sex cu Maria.
Stewardesa se indrepta grabita spre carlinga sa le spuna pilotilor sa inchida microfonul. Un pasager mai in varsta ii spune:
- Ce te grabesti asa? Lasa omul sa-si bea cafeaua!

Culmea tehnologiei:
- In Argentina, la 7 dimineata intra cireada de vite pe poarta abatorului, si la 7 seara, ies containerele cu conserve.
- In Japonia, la 7 dimineata intra pe poarta camionul cu nisip, iar la 12, iese vagonul cu microprocesoare.
- La noi in sat, la 9 au inceput sa toarne fundatia la fabrica de spirt si la 10 toti erau beti morti!

- Mama, daca o sa fiu cuminte, cind o sa fiu mare, o sa am si eu un sot?
- Da, fetita mamii.
- Si daca nu o sa fiu cuminte?
- Atunci o sa ai mai multi.

| Einformatii a răspuns:

Ntr-un avion pilotii vorbeau intre ei in carlinga, dar au uitat microfonul deschis:
- Dupa ce beau cafeaua asta ma duc si fac sex cu Maria.
Stewardesa se indrepta grabita spre carlinga sa le spuna pilotilor sa inchida microfonul. Un pasager mai in varsta ii spune:
- Ce te grabesti asa? Lasa omul sa-si bea cafeaua!
Culmea tehnologiei:
- In Argentina, la 7 dimineata intra cireada de vite pe poarta abatorului, si la 7 seara, ies containerele cu conserve.
- In Japonia, la 7 dimineata intra pe poarta camionul cu nisip, iar la 12, iese vagonul cu microprocesoare.
- La noi in sat, la 9 au inceput sa toarne fundatia la fabrica de spirt si la 10 toti erau beti morti!

- Mama, daca o sa fiu cuminte, cind o sa fiu mare, o sa am si eu un sot?
- Da, fetita mamii.
- Si daca nu o sa fiu cuminte?
- Atunci o sa ai mai multi.

| CarigaIonut a răspuns:

Banc sec...
Toti oamenii stiu cati calareti pot calarii un cal dar niciun om nu stie cati oameni pot calarii o blonda...