| Nikomi a întrebat:

Puteti sa imi recomandati niste anime-uri/webcomicuri?

Doar nu alea populare si nu alea cu iubire si viata la scoala.

Vreau ceva horror, thriller, fantasy.

Ex: Zankyou no Terror (anime)
Sweet home (webcomic)

6 răspunsuri:
| GanduriDeCafea a răspuns:

Salut, in caz ca nu le-ai vazut:
1. Boku dake ga Inai Machi - fantasy, time travel, butterfly effect
2. Deadman Wonderland- prison time, deathmatch
3. Drifters - figuri istorice intr-o alta lume, are nevoie de sezonul II
4.Ghost Hunt - interesant, cu fantome, uneori mai infricosator, te prinde destul de bine.
Shiki - Raspunsul a ce se intampla cand o comunitate afla ca are ca locatari sugatori de sange.

| Gabriel9707 a răspuns:

La webtoons poti sa citesti :
The Gamer
Dice
Hrdcore Leveling Worrior
unOrdinary
Lookism(e cu viata de scoala dar foarte bun)
Tower of God
Noblesse
Nano List
Solo Leveling
The Legendary Moonlight Sculptor

| hisaruki a răspuns:

Death note si Tokyo Ghoul, trebuie sa le vezi/citesti neaparat

| Gigicapitica a răspuns:

B the begining, Ajin

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=9NQ-h3FpjR8 trei sezoane + predacon rising filmul