| adsafasa a întrebat:

Sall! am si eu o intrebare am un laptop si am varsat suc pe el si nu mai imi merge si vreau sa imi ziceti daca pot sa ii schimb tastatura?

Răspuns Câştigător
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Nu. Tastatura nu se poate schimba. Imi pare rausad. Tastatura de la laptop-uri NU SE POATE SCHIMBA. Va trebui sa iti iei laptop nou. Si pana ti-l iei, poti sa folosesti Keyboard on screen (cum am eu, si eu am laptop, dar am varsat o gramada de suc, si apa pe tastatura si nu a patit nimicstraight face). Deci!
Sper ca te-am ajutat...
O zi buna si... funda?

2 răspunsuri:
| DebbyBR a răspuns:

Nu dar poti sa pui intrebarea asta ALTUNDEVA.

| Ana213 a răspuns:

Depinde de suc...

Ce astepti sa iti raspund daca pui intrebarea la comics!