| PrinceOf a întrebat:

Sall, care imi da si mie niste glume tari primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Mysteriouss a răspuns:

Intr-o seara la usa unui mosneag a venit o zana. Aceasta i-a spus ca ii indeplineste trei dorinte. Mosneagu a zis : vreau sa am 25 de ani, vreau sa fiu cel mai frumos berbat si vreau sa am instrument (stiu tu ce inseamna) ca a celui mai tare cal din America. Dimineata mosneagu avea 25 de ani, era f f frumos si se uita in pantaloni si cel mai tare cal di America era o iapa!

5 răspunsuri:
| WedDye a răspuns:

O blonda mergea cu masina si asculta la radio bancuri cu blonde...Cand vede pe marginea drumului o blonda vaslind pe uscat! Se da blonda jos din masina si ii zice :
-Auzi ma! Numai din cauza blodelor ca tine fac astia misto de noi la radio! Pacat ca nu stiu sa inot ca sa fi venit la tine sa iti trag una!

Un copil ii spune mamei:
- Mama, azi a cazut un copil pe strada si toti copiii au ras si eu n-am ras.
- Bravo fiule, dar cine a cazut?
- Eu, proasto! { ********* }

| djFlaviu a răspuns:

În timpul slujbei de duminică, băbuţa se apleacă spre urechea moşului:
- Tocmai am dat drumu’ la o băşină lungă dar silenţioasă, ce să fac?
- Schimbă-ţi bateria din aparatul auditiv şi nu mai zbiera!

| djFlaviu a răspuns:

În timpul slujbei de duminică, băbuţa se apleacă spre urechea moşului:
- Tocmai am dat drumu’ la o băşină lungă dar silenţioasă, ce să fac?
- Schimbă-ţi bateria din aparatul auditiv şi nu mai zbiera!

| djFlaviu a răspuns:

În timpul slujbei de duminică, băbuţa se apleacă spre urechea moşului:
- Tocmai am dat drumu’ la o băşină lungă dar silenţioasă, ce să fac?
- Schimbă-ţi bateria din aparatul auditiv şi nu mai zbiera!