| Balonashh a întrebat:

SaLL TpU! Hai ca azi am chef de ras laughing. Puneti si voi glume! FUNDA pentru. cele mai tari! Bye!

4 răspunsuri:
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Doctorul intra in dormitor, lasandu-l pe sotul foarte agitat sa astepte afara. Peste doua minute, doctorul iese din dormitor si
cere un cutit de bucatarie. Sotul se executa si doctorul dispare din nou in dormitor. Peste putin timp iese din nou, de data
asta cerand un ciocan si-o dalta. Sotul da fuga pana jos si se intoarce cu un ciocan si o dalta. Acum bietul om era intr-o
groaznica stare de agitatie. Doctorul reintra in dormitor, reapare din nou dupa vreo cinci minute.
- Imi pare rau, spune el. Ma tem ca am nevoie de o ranga.
- O ranga?! Tipa sotul cu glasul sugrumat? Ce are? spuneti-mi si mie.
- N-am avut cum sa constat, a spus doctorul. Incerc de atunci sa-mi deschid trusa.

Va rog urmatorul!
Intra o tanara, draguta. Incearca timida:
- Stiti... eu as vrea...
- Bine... bine! o intrerupse medicul nervos. Lasati vorba si dezbracati-va!
- Stati domnule doctor, eu as vrea...
- Fara jena! intervine medicul energic. Dezbracati-va imediat!
Tanara se dezbraca, punandu-si toata imbracamintea pe paravan.
- Asa, zice multumit medicul si privind-o atent o intreaba:
- Spune-mi acum, unde te doare?
- Nu ma doare nimic. V-am adus o scrisoare din provincie, de la matusa mea. Va cere un sfat asupra gutei ei...

Un balbait vine la doctor.
- Va balbaiti intotdeauna asa?
- N-nu, ddocc-ctore, dd-doarr c-cand v-vor-besc.

Domnule doctor, am avut un cosmar toata noaptea: se facea ca trageam de o usa pe care scria ceva.
- Si ce scria?
- Impinge!

Alinuta: Tati ce-i ala un travestit?
Tata: Taci si desfa-mi sutienul...

De ce a inventat Dumnezeu blonda?
Pt ca maimuta nu putea sa aduca berea din frigider.
De ce a inventat dumnezeu bruneta?
Pt ca nici blonda nu putea sa aduca berea din frigider.

Ce se intampla cu un neuron in capu' unei blonde?
Moare de singuratate...

- Stiti cine a scris "O brad frumos"?
- Un ungur, ca daca il scria un român, se intitula "Un brad frumos".

Un om se plimba prin Central Park in New York. Deodata vede o fetita atacata de un pitbull. Alearga spre fetita si incepe sa se lupte cu cainele. Reuseste in cele din urma sa omoare cainele, salvand astfel viata fetitei. Un politist care privise scena vine la el si ii spune:
- Esti un erou, maine vei putea citi in toate ziarele: "Un brav newyork-ez a salvat viata unei fetite."
- Dar eu nu sunt newyork-ez!
- Oh, in acest caz va scrie in ziarele de maine dimineata: "Un brav american a salvat viata unei fetite."
- Dar nu sunt american. Sunt afghan!
A doua zi in ziare scria:
"Un extremist islamist a ucis un caine american."

O blonda intreaba un tip pe strada:
- Nu va suparati, cit e ceasul?
- 12.15, raspunde tipul.
- Hmmm, bizar, zice blonda, e a treia oara cind intreb azi chestia asta si de fiecare data mi se raspunde altceva.

Un tip la biblioteca:
- Fiti amabila, vreau si eu o carte despre sinucideri!
- Pleaca de aici, ca tu n-o mai aduci inapoi!

Vine unu' la doctor:
- Doctore, nevasta ma inseala pe rupte si totusi nu imi apar nici un fel de
Coarne. Uitati-va si dvs, neted ca'n palma...
- Nu va faceti probleme, chestia cu coarnele e numai o vorba, nu exista cu
Adevarat.
- Uf, MI-ati luat o piatra de pe inima, credeam ca am lipsa de calciu...

| JustSimple a răspuns:

Unde au fetele parul negru si cret? In Africa nu va ganditi la prostii laughing.

| Anna_9057 a răspuns:

Uite aici:

Un doctor vorbeste cu asistentul sau:
- Inainte de Craciun ar trebui sa-mi vizitez toti pacientii.
- Mergeti la cimitir?

Bula se plimba pe malul marii. In ochii lui se poate citi tristetea. Un prieten il vede si-l intreaba:
-De ce esti trist?
-Acum doi ani, aici s-a inecat prima mea soacra.
-Ei, incearca sa uiti acest trist episod al vietii, il consoleaza amicul, doar ai o alta soacra acum.
-Da, ofteaza Bula, dar nu vrea sa intre in apa...

-De ce poarta politistii cascheta?
-Orice gunoi are capac!

-Si de cand ti-ai dat seama ca esti un cal? intreaba psihiatrul.
-Inca de pe vremea cand eram manz...

-Mama, cand ajungem la bunica?
-Taci, ma proasto, si sapa.

Intr-o clipa de ragaz, doi medici psihiatri schimba pareri:
-Il stii pe cel de la salonul trei? Cel care isi Inchipuie ca este Ludovic al XIV-lea? Nu iti face impresia ca se simte mai bine?
-Ba da. Acum zice ca-i Ludovic al XIII-lea!

| randy2011 a răspuns:

1.era o ursoaica si un urs. Ursoaica il intreaba pe urs. Draga cum iti plac ouale.La care ursul spune pai draga cel mai mult imi plac mangaiate.
Intr-o zi bula ia o nota rea la scoala doamna profesoara ii zice lui 2. bula sa ii semneze lucrarea maicasa.A doua zi bula se intoarce cu lucrarea nesemnata.Doamna il intreaba bula de ce nu tia semnat maicata lucrarea.Iar bula raspunse pai a fost calcata de escavator.Bine atunci sa tio semneza taicatu.A treia zi bula se intoarse tot cu lucrarea nesemnata. Bula de ce nu tia semnato taicatu pai a fost si el calctat de escavator.Si doamna il intreaba dar tu ce ai facut in timpul asta? La care bula zise m-am plimbat cu escavatorul.
3. Bula avea un papagal si astepta niste invitati.Cand ajunse invitatii bula spuse veniti veniti cand se aseza mai luati mai luati si cand trebuiau sa plece mai veniti mai veniti.Noaptea vin hotii in casa la bula iar papagalul il imita pe bula veniti veniti luati luati mai veniti mai venit.Pentru mai multe bancuri contacteaza-ma la idul my_fan_2011