| Skypee a întrebat:

Sall, explicati-mi si mie faza aia in Naruto cu luatul ochilor ca nu inteleg, de ce vrea itachi sa ii ia ochii lui sasuke sau de ce isi iau ochii uni la altii?

Răspuns Câştigător
| pumba875 a răspuns:

Treaba sta cam asa:Sharinganul desi este farte puternic, poate cauza orbirea utilizatorului daca e utilizat prea mult timp.Iar Itachi, din cauza ca folosea sharingan in continuu, a orbit.El stia ca va orbi de aceea la lasat pe Sasuke in viata, pentru a-i lua ochii atunci cand cand ochi lui nu vor mai fi buni.Acum ai priceput?straight face

1 răspuns:
| trusk a răspuns:

Pentru ca-s albastrii.