| TheExpert01 a întrebat:

Deci la Naruto Shippuden sunt la episodul 138 nu-intelegca nu m-de ce Itachi nu i-a luat ochii lui Sasuke si l-a atins pe frunte? Care a fost scopul lui Itachi in Naruto Shippuden?

Răspuns Câştigător
| corina1999 a răspuns:

Itachi a vrut sal protejeze pe Sasuke daca ai fi fost atent ai fi stiut ca el a vrut sa protjeze satul si pe sasuke si ca Danzo la obligat, nu ia loat ochi fiindca il iubea si semnul de pe frunte e semnul pe care il facea in copilarie il dar mai bine de ce nu te uiti tu le restul episoadelor si descoperi singur. funda