| Uratu140 a întrebat:

In episodul din naruto de saptamana trecuta am observat ca itachi avea inca ochii lui.cand de fapt sasuke ii are acum. FUNDA

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Itachi a fost readus la viata. Ce s-a intamplat cu corpul lui real nu conteaza, pentru ca corpul in care se afla sufletul lui acum nu este de fapt al lui.

6 răspunsuri:
| Uratu140 explică:

Adica Naruto Shippuuden

| CreepyDarkness a răspuns:

Http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/ eu zic ca acesta este cel mai bun site

| thetraveler a răspuns:

Sasuke si itachi sunt frati si mostenesc genetic sharingan trasatura speciala a clanului uchiha.itachi ca sa activeze sharinganul mangekyou si sa salveze satul masacreaza tot clanul dar nu isi poate ucide fratele.cand acestia se intalnesc dupa mai multi ani si se lupta itachi se sacrifica in lupta cu sasuke pentru ca sa ii activeze fratelui lui sharingnul mangekyou.de aceea acum sasuke poseda sharinganul mangekyou si vrea sa se razbune pe satul frunza

| doarMEmo a răspuns:

Pe ce program urmaresti naruto? eu ma uit pe net..sunt la ep57...

| Uratu140 explică (pentru doarMEmo):

Pe un site care se numeste anime kage dar nu ala cu manga