| kuramaale2910 a întrebat:

Sall! Sunt un mare fan Naruto asa ca m-am gandit sa pun alti fani la incercare:
toate intrebarile sunt usoare
1. De ce a omorat-o Kakashi pe RIN? Cine era Rin?
2. Cum ii cheama pe primi 3 hokage (nume si prenume) (ex: Minato Namikaze - al patrulea hokage)
Foarte usor, nu?happy
Acum va voi pune o intrebare mai grea:

Daca jumatate din chakra lui Kurama (Kyuubi adica 9 cozi) a fost sigilata de catre Minato in el (Minato), cealalta jumatate in Naruto, iar chakra lui Minato e in Naruto practic tot demonul lui 9 cozi e in Naruto? (justificati)

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

1.Rin s-a bagat in fata lui
Colega lui de echipa, cea de acre este indragostit obito
2. 1-Hashirama Senju
2th-tobirama Senju
3th - Sarutobi Hiruzen

Nu stiu cum sa-ti raspund la asta