| lowraider26 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor de la fanii anime :o3...

Daca va place sa stati pe facebook as dori sa vizitati si pagina https://www.facebook.com/AnimeRoFanclub?fref=ts si sa ne ajutati cu niste like-uri...

Momentan nu avem mare lucru deoarece abia am inceput... dar avem multe idei originale de pus in practica si as fi foarte fericita daca ne-ati ajuta :3

Multumesc! :*

2 răspunsuri:
| AnimeGirl3496 a răspuns:

Aveti like-ul meu :*

| deeyuz a răspuns:

Hey e foarte interesat ceea ce faceti si din cate am vazut aveti niste poze pe care nu le-am vazut oe google sunteti originali imi place like de la minewinking