| lowraider26 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor de la fanii anime :o3...
Daca va place sa stati pe facebook as dori sa vizitati si pagina https://www.facebook.com/AnimeRoFanclub?fref=ts si sa ne ajutati cu niste like-uri...
Momentan nu avem mare lucru deoarece abia am inceput... dar avem multe idei originale de pus in practica si as fi foarte fericita daca ne-ati ajuta :3

Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Minca_Raluca_1994 a răspuns:

Bine eu o sa te ajut o sa iti dau like si o sa le zic si prietenilor mei sper ca ti-am fost de ajutor.

| lowraider26 explică (pentru Minca_Raluca_1994):

Iti multumesc Minca_Raluca_1994 pentru ajutorul oferit happy chiar acum lucram la niste idei si le punem in practica... happy

1 răspuns: