| Sebbii a întrebat:

Deci, cine raspunde la urmatoarele intrebarii despre naruto castiga funda.
1.cine este naruto?
2.cand moare obito?
3.cand devine naruto hokage?
4.cum il cheama pe fiul lui naruto?
5.il lupta cu madara,cand kurama a fost scos din naruto, cum este salvat acesta si de cine?
6.ce se intampla cu Killer Bee dupa ce opt cozi e absorbit in statuie?
7.cum a murit minato?
8.ce e un junchiuriki?
9.cum moare naruto?
10.cine e eremitul celor 6 caii?
11.in ce ep naruto se intalneste cu acesta?

Răspuns Câştigător
| Coloringthevoid a răspuns:

1.Naruto este fiul lui al patrulea hokage si este un jinkurichi.
2.Nu se stie daca moare sau nu momentan in serial.
3.Nici asta nu se sti dar in manga ar trebui sa fie ultimul episod.
4.Boruto uzumaki
5.Din manga am inteles ca eremitul celor 6 cai la reinviat pe Naruto si pe Sasuke aparandule o luna si un soare pe mana.
6.Partea aia nu prea am inteles-o dar stiu ca killer be nu o sa moara.
7.Protejandul pe Naruto de Kurama.
8.O persoana care are un biju sigilat in ea.
9.Nu o sa moara.
10.Fiul lui Kaguya si cel care a creat chakra si deasemena luna.
11.Nu se stie