| Holyman a întrebat:

Salut am facut partea a doua din "exterminatorul de pupincuristi"
http://i.imgur.com/pey99.jpg
Pentru cei care nu au vazut partea 1!
http://i.imgur.com/HMeDV.jpg
Sper ca v-a place o sa fac si parteaa treia! Scuzatima ca nu am scris bine!

16 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Ai talent la facut comicuri!

| TheExpert01 a răspuns:

Super fain mersi mult ca mai bagat si plz bagama sin a 3...parte.Ka-Cing Mai Vorbim Si PACE

| Samarra a răspuns:

Ooo super... poti sa ma bagi si pe mine te rooog? Sunt fata happy
apropo, nu sunt pupincurista tongue

Răspuns utilizator avertizat
| LaughOutLoud a răspuns:

Si eu vreau in comic

| P0pCorN a răspuns:

Ma bagi si pe mine in partea a-3a? Sunt baiat parul blond si scurt.

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Tare! Ma bagi si pe mine? Fata.

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Sa o faci si pe partea a 3a

| Ţepeşu a răspuns:

Asta e misto, tare misto...

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a răspuns:

Ma bagi si pe mine in comic te rog? sunt fata

| WhiteWolf7 a răspuns:

Ba copile tu esti prost, cat 8 ani ai? NU mai folosi ra.haturile de expresii Disney, disperi tot saitul, cum a zis si ค๔เภค. Devi chiar c, retin cu replici d-astea.Fa si partea a treia, nu-s rele.nici prea amuzante nu sunt, dar nici rele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super, ma bucur ca nu esti unul dintre userii gen @Molecula laughing
Daca poti, baga-ma si pe mine (fata).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun comic, fă şi partea a III a.
Auzi ¤TheExpert01 poţi să nu mai foloseşti expresia aia stupidă de la Disney cu Ca-Ching?
Enervează tot site-ul.

| TitiDrLove a răspuns:

Tare ideea laughing) bv

| TraficantaDePufarine a răspuns:

Mda... Ideea e drăguţă...şi grafica. big grin Însă se putea şi mai bine happy

| TooSexyForYou a răspuns:

Tare!