| andreiovid a întrebat:

Salut, am inceput de curând să mă uit la anime-uri DC și mi se pare foarte interesanta povestea dintre Batman și Jason Todd. Îmi poate spune cineva care este ultimul film sau macar finalul? Ce se întâmplă cu Batman și cu Jason? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| elennax a răspuns:

Din cate stiu sunt doar 2 filme la DC despre jason todd, adica under the red hood si death in the family, care e un prequel interactiv, adica are mai multe finaluri. A aparut anul trecut si din pacate nu am stiut de unde sa il iau ca sa il vad.

Celalalt, utrh, a aparut in 2010 si finalul e cam ambiguu. Jason nu e mort la final, dar totusi nimeni nu stie ce s-a intamplat cu el la sfarsitul filmului.

1 răspuns:
| andreiovid explică (pentru elennax):

Nici eu nu găsesc filmul de anul acesta. Da filmul din 2010 m-a lăsat destul de denumerit. Mulțumesc pentru răspuns