| JohnnySilverhand a întrebat:

Salut,as dori niste animeuri Drama/Romance/Adventure/Action,sa le contina pe toate,sa merite vazute,dupa ce le vezi sa iti para rau ca s-a termina sau sa fie similare cu Sword Art Online sau Guilty Crown,vi le recomand si voia, dupa ce le vedeti o sa aveti un gol in suflet.Scuze de greseli, numai de gramatica imi pasa acum.

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Mirai nikki
Deadman wonderland
Zetsuen no tempest

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Akatsuki no yona le cuprinde pe toate, Amnesia, Kamisama no inai nichiyouki

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Kuroko no Basket sau daca vrei actiune(dar e un pic mai dur) incearca Attack on Titan. Fairy Tail ai vazut?(acesta are cam tot ce ai cerut pe acolo), Tokyo Ghoul este iar un anime destul de cunoscut dar este cam dark sa zic asa, Bleach e iar un anime cu tot ce ai zis tu la pachet happy si bineinteles Naruto/Naruto Shippuden dar ma indoiesc ca nu l-ai vazut, si Inuyasha merita vazut.