| AlexAL275 a întrebat:

Ce anime romance+actiune pot vedea? Vreau unele destul de interesante. Am văzut: Guilty Crown, Sword Art Online( sunt pe la episodul 16 sezonul 2, mai trebuie să văd și filmul), The Asterisk War și cam atât. În rest am mai văzut de acțiune: Saint Seiya: knights of zodiac, Saint Seiya: The lost canvas, The Seven Deadly Sins și am mai avut unele încercări, dar s-au terminat plictisindu-mă. Vreau niște anime-uri romance+acțiune ca/precum( cum vreți) Sword Art Online, Guilty Crown...

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bianncax a răspuns:

Zankyou no terror! Iti mai recomand si Danganronpa; Death Parade; Charlotte dar astea trei nu prea sunt bazate pe iubire dar merita 100%. Ai gusturi bune la anime happy