| ToxicTX a întrebat:

daca poate cineva sa ma ajute caut un desen animat vechi, nu stiu cum se cheama, tot ce pot sa va spun este ca nu este animatie este ca un film, filmat in viata reala, contine mistere si extraterestrii, mai stiu ca in primul episod personajul principal care este o femeie destul de matura ajunge pe o nava extraterestra si gaseste un adolescent, si imi mai aduc aminte ca nu avea buric laughing). mai tin minte ca intr-un episod aveau o intalnire cu medusa si stiu ca ii impietrea. cam asta e tot ce stiu daca ma veti putea ajuta, v-asi fi complet recunoscator. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Aventurile lui Sarah Jane Smith.
Daca nu il gasesti cauta spinnoffuri la Doctor Who il gasesti la sigur.