| wKz a întrebat:

Salut, doresc sa ma ajutati sau sa ma lamuriti daca exista un nou sezon (sezonul 2 ) din Shaman King (Regele Shaman) e un serial cu care am copilarit si doresc sa-l revad din nou, am vazut deja primul sezon dar ma gandeam ca poate in timpul in care nu l-am mai vazut sa fi aparut si sezonul 2? Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| Croampa a răspuns:

Nu mai are sezonul 2. E doar primul sezon de 64 de episoade si aici e linkul de la episodul 64:

https://m.youtube.com/#/watch?v=220wmE0OwjU

In episodul asta se bate yoh cu fratele lui hao care a devenit de neinvins, dar daca vrei sa afli mai multe uitate la episod!winking

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Anime-ul are 64 de episoade. Daca le-ai urmarit pe toate, inseamna ca ai vazut serialul intreg.

| Teardrop a răspuns:

Există o Manga numită Flowers. E un spin-off. Dar nu a fost niciodată animată.
Mie personal nu mi-a prea plăcut începutul, aşa că n-am mai terminat-o niciodată. Pentru mine Shaman King e ceva etern...a fost o mare parte din copilăria mea, şi mi se pare că manga Flowers nu-şi are rostul.